Dobra literatura,  Phenomenal X

Niepokorna miłość

Kobiety lubią tematykę miłosną poruszaną w wielu książkach. Trzeba przyznać, że obecnie na rynku znaleźć można wiele obyczajowych propozycji miłosnych od których…czasem warto się oderwać. Tak, można sięgać po romanse, jednak w zupełnie innym wydaniu, które mają w sobie nutkę zła, niepokorności, zadziorności zawsze zachwycającej kobiety. Dzięki temu cała fabuła okaże się jeszcze ciekawsza. Taka pozycja ukazała się na rynku 19 kwietnia 2014 roku i od tego czasu cieszy się nieustanną popularnością wśród wielu kobiet. Mowa tutaj o książce pt.”Phenomenal X” autorstwa Michelle A.Valentine (https://www.taniaksiazka.pl/phenomenal-x-michelle-a-valentine-p-1334125.html).

Kontrola nad życiem

Jedną z głównych bohaterek tej powieści jest Anna Cortez – świeżo upieczona absolwentka college’u. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, że świat jest brutalny. Może to dlatego, że jej rodzina cały czas sprawuje kontrolę nad jej życiem. Annie się to oczywiście nie podoba i czyni wszelkie starania aby w końcu wyrwać się spod niebezpiecznej kurateli. Do czasu ukończenia college’u jej się to nie udało. trzymana pod ochronnym parasolem swojej rodziny Anna nie miała również do tej pory zbytniego kontaktu z płcią przeciwną. Skupiona na nauce nie przejmowała się zbytnio związkami. Jest jednak on a mianowicie Xavier Cold. On z kolei doskonale zdaje sobie sprawę, że świat nie jest tak piękny na jaki wygląda i dobrze zna jego brutalność. Wychowały go ulice Detroit, gdzie nie raz przekonał się, że życie nie należy do łatwych. To w pewnym sensie pozwoliło mu się ukształtować. Dzięki temu jest również obecnie jedną z największych gwiazd wrestlingu znaną jako Phenomenal X.

Niespodziewana miłość

Anna postanawia w końcu wyrwać się w końcu spod kurateli rodziny i na przekór nim przyjmuje posadę asystentki najpopularniejszego zapaśnika wszech czasów. W ten sposób on i ona w końcu się spotykają. Xavier jest tak niepokornym człowiekiem o zwierzęcym uroku, któremu uległo już wiele kobiet. Anna również nie jest w stanie oprzeć się temu mężczyźnie. Jednak stara się nie pokazywać tego specjalnie. Do czasu aż pewnego dnia oboje są zmuszeni do tego aby dzielić jeden pokój hotelowy. W efekcie tego Xavier i Anna spędzają ze sobą noc. Od tej pory nic nie jest już takie jak być powinno. Czy pomiędzy nimi narodzi się jakieś uczucie? Czy Anna z pokornej dziewczynki zmieni się w pewną siebie kobietę? Czy Xavier ustabilizuje się przy jej boku? Tego dowiemy się z książki “Phenomenal X” Michelle A.Valentine, która jest jednym z lepszych przykładów na to jak naprawdę może być fenomenalna miłość i jakie potrafi nieść ze sobą konsekwencje. Warto kupić ją swojej partnerce do czytania.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com